Кращі фільми для підлітків – ТОП 30 найцікавіших

Як сміливо зробити крок у доросле життя, знайти себе, подолати боязкість і зустріти свою першу любов? На всі ці життєві запитання дадуть кращі фільми для підлітків. Підбірка з 30 чудових фільмів не дозволить нудьгувати на самоті, а разом з друзями або коханою дівчиною допоможе корисно провести час.

1. Агенти А. Н.До.Л.

Виробництво: США, Великобританія / 2015 / 1ч. 56 м./ 12+
Жанр: Бойовик, комедія, пригоди
У ролях: Генрі Кавілл, Армі Хаммер, Алісія Вікандер, Елізабет Дебики, Х’ю Грант, Цибулі Кальвани, Сильвестр Грот та інші
Режисер: Гай Річі
Сюжет: Агент ЦРУ і перспективний співробітник КДБ знову виходять на стежку війну і грають сталевими м’язами. Ворожнеча двох хлопців з різних світів переростає в серйозне протистояння.

Але… життя вносить свої корективи, і заклятим суперникам доведеться об’єднати свої сили в процесі порятунку світу від неминучої катастрофи. Як звичайно, якісь темні особи зі сходу винайшли смертоносну зброю, і хлопцям належить проявити свої найкращі якості, щоб знешкодити бомбу і…вирубати напарника!

«Агенти А. Н.До.Л.» входить в ТОП кращих комедій 2015 року.

Бюджет: 75 000 000 $
Збори у світі: 109 845 109 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.3 IMDb | 7.5 Кинопоиск

2. Великий солдат

Виробництво: Китай, Гонконг / 2010 / 1ч. 32м. / 16+
Жанр: Бойовик, комедія, пригоди
У ролях: Джекі Чан, Ван Лихом, Ю Син-джун, Лин Пен, Юймін Ду, Цзінь Сун та інші
Режисер: Дін Шен
Сюжет: Сюжет піднімає завісу над самими темними і кривавими часом в історії Китаю. Провінції борються між собою за владу, землі і плантації рису. Люди вимирають цілими селами, армії гинуть за один день і що залишається робити простому солдату?

Він використовує застряглу в одязі стрілу і прикидається мертвим. Хитрий піхотинець з царства Лян так пролежав до світанку і залишився в живих, а ще взяв у полон пораненого генерала з ворожої провінції Вей. Двоє чоловіків відправляються в довгий шлях по дорозі шукають відповідь на головне питання, чому ж вони воюють?

Більше подібного кіно дивіться в ТОП кращих фільмів з Джекі Чаном.

Бюджет: 25 000 000 $
Збори у світі: 27 730 000 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.0 IMDb | 7.4 Кинопоиск

Дивіться також:  Кращі бойовики – ТОП 40 екшн-фільмів за 20 років

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Comments are closed.