Кращі трилери, які варто подивитися – ТОП 30 фільмів

Що б ви зробили, потрапивши в незвичну або небезпечну ситуацію? Які б слова сказали людині, впутавшему вас у нехороші справи проти вашої волі або сломавшему ваше життя? Як би помстилися того, хто забрав у вас все? Можливо, зрозуміти це і відповісти на поставлені запитання допоможуть кращі трилери, які варто подивитися, і побувати в чужій шкурі. Приготуйтеся до неприємностей.

1. Полонянки

Виробництво: США / 2013 / 2ч. 33м. / 16+
Жанр: Трилер, драма, детектив, кримінал
У ролях: Х’ю Джекман, Джейк Джілленхол, Віола Девіс, Марія Белло, Торренс Ховард, Мелісса Лео та інші
Режисер: Дені Вільньов
Сюжет: Якщо ви занадто жорстоко караєте своє чадо за витівки, включайте кращі трилери, які варто подивитися, і згадайте: дитина – найдорожче. Так вважав і Келлер. Граючи у дворі, його дочка з подружкою несподівано зникли, а від приїхали на виклик поліцейських толку не було.

До розслідування пропажі дітей підключається детектив Локкі і знаходить зачіпку – старий вантажівка, який переїжджав по району у той же час, коли зникли дівчинки. Господар вантажівки запевняє, нічого не бачив і не знає, але в його словах відчувається брехня. Розколоти підозрюваного необхідно швидко, адже на кону дві дитячі життя.

Бюджет: 46 000 000 $
Збори у світі: 122 126 687 $
Нагороди: Сатурн: кращий грим.
Оцінки: 8.1 IMDb | 7.6 Кинопоиск

2. Невидимий гість

Виробництво: Іспанія / 2016 / 1ч. 45м. / 16+
Жанр: Трилер, кримінал, детектив
У ролях: Маріо Касас, Ана Вахенер, Хосе Коронадо, Барбара Ленні, Франсеск Орелья, Пако Тоус та інші
Режисер: Оріолі Паоло
Сюжет: Вранці в готельному номері молодий бізнесмен виявляє тіло своєї коханки. Що сталося, чиїх рук це справа? Номер закритий зсередини, сторонні не входили – навіть ланцюжок висить там, де і належить. Зважаючи на докази, що вбивство скоїв він. Однак, Адріан не готовий визнати себе винним: чоловік наймає одного з кращих фахівців і за одну ніч консультанта і її клієнту доведеться або відшукати докази невинності Адріана Доріа, або змиритися з тим, що в’язниця надовго стане його домівкою.
Бюджет: 4 000 000 €
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 8.1 IMDb | 7.6 Кинопоиск

Дивіться також:  Кращі жахи 2016 – ТОП 20 страшних і жахливих

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Comments are closed.