Кращі фільми з Джейсоном Стетхемом – ТОП 35

Фільми з Джейсоном Стетхемом – 35 кращих ТОП

Фільми з Джейсоном Стетхемом дивляться на одному диханні завдяки чудово продуманому, захоплюючого сюжету і неперевершеному таланту актора. За свою акторську кар’єру Стетхему вдалося попрацювати з такими майстрами кіномистецтва, як Люк Бессон, Гай Річі і Джон Карпентер. Завдяки британській незворушності в поєднанні з відмінними фізичними навичками, вже друге десятиліття Стетхем є одним із найбільш затребуваних акторів сучасності.

1. Війна

Виробництво: США, Канада / 2007 / 1ч. 43м. / 18+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Джет Лі, Джон Лоун, Девон Аокі, Луїс Гусман та інші
Режисер: Філліп Дж. Етвелл
Сюжет: Бойовики з Джейсоном Стетхемом користуються шаленою популярністю у глядачів по всьому світу, завдяки реалістично і якісно поставленим трюкам і бійок. Одним з кращих по праву вважається «Війна», що вийшов на екрани в 2007 році.

Після смерті свого кращого друга і за сумісництвом напарника, головний герой – агент ФБР Тому виходить на стежку війни з небезпечним злочинцем Роугом, який, як згодом з’ясовується, має свої зв’язки як з ФБР, так і з місцевою мафією, що робить його ще більш невразливим і зухвалим.

Бюджет: 25 000 000 $
Збори у світі: 40 433 228 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.3 IMDb | 7.0 Кинопоиск

2. Хаос

Виробництво: Канада, Великобританія, США / 2005 / 1ч. 46м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, драма
У ролях: Джейсон Стетхем, Райан Філіп, Джастін Уоддэлл, Уеслі Снайпс, Генрі Черні та інші
Режисер: Тоні Гігліо
Сюжет: Бойовики з Джейсоном Стетхемом відрізняються не тільки великою кількістю сцен зі стріляниною, погонями і бійками, але і логічним, інтригуючим сюжетом. Один з таких – фільм «Хаос», що вийшов на екрани в 2005 році, розповідає про збройному захопленні банку і всіх знаходяться всередині співробітників і клієнтів.

Як парламентера ватажок злочинного угруповання Лоуренс вимагає поставити детектива Коннерса, скороченого зі служби кілька днів тому за недбале ставлення до роботи та надмірну запальність по відношенню до арештованих.

Бюджет: 20 000 000 $
Збори у світі: 5 475 895 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 7.2 Кинопоиск

3. Стільниковий

Виробництво: США, Німеччина / 2004 / 1ч. 34м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Кім Бейсінгер, Кріс Еванс, Вільям Х. Мейсі, Ноа Еммеріх та інші
Режисер: Девід Р. Елліс
Сюжет: Один з фільмів з Джейсоном Стетхемом, де він грає різко негативного героя, що викрав Джесіку Мартін – в далекому минулому, офіцера поліції, а нині люблячу дружину і мати восьмирічного хлопчика. Щоб дізнатися у Джесіки цінну інформацію, викрадач тримає її в підвалі свого будинку і шантажує вбивство її дитини, за яким вже полюють бандити.

Проте їй дивом вдається за зламаного телефону набрати випадковий номер Райана – абсолютно не знайомого їй молодої людини, якій тепер належить в найкоротші терміни врятувати Джесіку та її сина.

Бюджет: 25 000 000 $
Збори у світі: 56 051 920 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 7.2 Кинопоиск

4. 13

Виробництво: США / 2009 / 1ч. 35м. / 18+
Жанр: Трилер, драма
У ролях: Сем Райлі, Джейсон Стетхем, Рей Уїнстон, Міккі Рурк, Майкл Шеннон та інші
Режисер: Гела Баблуані
Сюжет: Не по роках ерудований хлопець Вінс виявляється в складній фінансовій ситуації. Для того щоб оплатити дороге лікування свого батька, весь вільний від навчання час Вінс змушений працювати електриком за викликом.

Одного разу під час виконання чергового замовлення, Вінсу до рук потрапляє дивний лист із зазначенням слідувати інструкціям, щоб отримати величезну суму. Власник листи тим часом гине і Вінс, користуючись нагодою, вирішує зайняти його місце, забравши лист собі і відправившись за адресою, вказаною в листі.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.1 IMDb | 6.8 Кинопоиск

5. Револьвер

Виробництво: Франція, Великобританія / 2005 / 1ч. 51м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, драма
У ролях: Джейсон Стетхем, Рей Ліотта, Вінсент Пасторе, Андре Бенджамін та інші
Режисер: Гай Річі
Сюжет: Кілька років тому головний герой Джек зв’язався з небезпечного злочинного угруповання, що проводить підпільні азартні ігри, приносять чималий дохід власнику цього нелегального бізнесу – Містерові Маку. Володіючи аналітичним складом розуму і неймовірним везінням, Джек стає гідною заміною одного з гравців команди Маку за покерним столом. Однак відігравшись, Джеку не дають вийти з гри, шантажуючи «неприємностями», що загрожують його молодшому братові і його сім’ї.
Бюджет: Немає даних
Збори у світі: 6 161 383 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 7.5 Кинопоиск

6. Пограбування на Бейкер-Стріт

Виробництво: Великобританія, США, Австралія / 2008 / 1ч. 51м. / 16+
Жанр: Трилер, драма
У ролях: Джейсон Стетхем, Саффрон Берроуз, Стівен Кемпбелл Мур, Деніел Мейс та інші
Режисер: Роджер Дональдсон
Сюжет: Сюжет фільму розповідає про самому відомому пограбування у Великобританії за всю історію, що відбулася в 1971 році. Популярність цієї події додало те, що пограбувати один з найбільших банків на Бейкер Стріт не вдалося професійним злочинцям, а зграї людей, які не мають до злочинного світу Англії ніякого відношення.

Враховуючи те, що грабіжники спустошили сховище на кілька сотень мільйонів англійських фунтів, не залишивши на місці злочину жодного доказу, обчислити їх вдалося лише через 35 років.

Бюджет: 40 000 000 $
Збори у світі: 64 822 796 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.3 IMDb | 7.5 Кинопоиск

7. Адреналін

Виробництво: США / 2006 / 1ч. 28м. / 18+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Емі Спарт, Хосе Пабло Кантильо, Ефрен Рамірез та інші
Режисер: Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
Сюжет: Головний герой картини – майстерно виконує свою роботу професійний найманий вбивця Чев Челіос, доставляє чимало турбот ворогів своїх клієнтів. Але одного разу в його щільний робочий графік втручаються китайські злочинці, що отруїли Чева смертоносною отрутою, який починає вражати організм, коли серцевий ритм опускається нижче певної позначки.

Щоб залишитися в живих і знайти протиотруту, організму Чева необхідно постійно підтримувати адреналін в крові на дуже високому рівні.

Бюджет: 12 000 000 $
Збори у світі: 44 777 321 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.0 IMDb | 7.3 Кинопоиск

8. Протистояння

Виробництво: США / 2001 / 1ч. 27м. / 16+
Жанр: Фантастика, бойовик, трилер
У ролях: Джет Лі, Джейсон Стетхем, Карла Гуджино, Делрой Ліндо, Джеймс Моррісон та інші
Режисер: Джеймс Вонг
Сюжет: Всі фільми з Джейсоном Стетхемом неможливо віднести до одного з жанрів. Фантастичний трилер «Протистояння» – прямий тому доказ.

Звичайному рядовому поліцейського з Лос-Анджелеса доведеться встати на шляху у жорстокого і безжального незнайомця з паралельного світу Юло, що подорожує крізь простір та час у полюванні за своїми двійниками. Але коли мета Юло по знищенню всіх двійників буде досягнута, крихка рівновага світів похитнеться, що призведе до катастрофи.

Бюджет: 49 000 000 $
Збори у світі: 72 689 126 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 5.9 IMDb | 6.9 Кинопоиск

9. Останній рубіж

Виробництво: США / 2013 / 1ч. 36м. / 16+
Жанр: Бойовик
У ролях: Джейсон Стетхем, Джеймс Франко, Ізабела Відович, Вайнона Райдер та інші
Режисер: Гері Фледер
Сюжет: Чудова акторська робота таких зірок кінематографа, як Джейсон Стетхем, Джеймс Франко і Вайнони Райдер перетворює гостросюжетний бойовик в справжній детективний трилер, який тримає глядача в напрузі до останніх хвилин.

У надії почати нове життя, колишній агент інтернаціональної поліції Філл, переїжджає зі своєю дев’ятирічною дочкою в невелике провінційне містечко. Але з’ясовується, що місто здається мирним і спокійним тільки з боку, а на ділі кишить ненавистю і насильством під проводом місцевого кримінального авторитета на прізвисько Алігатор.

Бюджет: 22 000 000 $
Збори у світі: 43 058 989 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 6.3 Кинопоиск

10. Шалена карта

Виробництво: США / 2014 / 1ч. 32м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, драма
У ролях: Джейсон Стетхем, Майкл Ангарано, Майло Вентімілья, Домінік Гарсіа-Лоридо та інші
Режисер: Саймон Уест
Сюжет: Користуючись потенціалом актора, режисери знімають фільми з участю Стетхема, в результаті отримують дійсно цікавий, кримінальний бойовик, позбавлений від обридлих стереотипів, властивих даному жанру.

Нік – в минулому спецагент, а нині звичайний охоронець, на дозвіллі відчуває удачу в казино Лас-Вегаса в надії виграти півмільйона доларів, щоб виїхати на острів у Тихому океані і забути про своє колишнє життя. Коли удача в дещо годи посміхнулася Ніку, його давня знайома просить захистити її від сина місцевого злочинного авторитета. Мабуть, довгоочікувану поїздку на острів доведеться поки відкласти…

Бюджет: 30 000 000 $
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 5.6 IMDb | 5.6 Кинопоиск

11. Без компромісів

Виробництво: Великобританія, Франція, США / 2011 / 1ч. 37м. / 18+
Жанр: Трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Педді Консідайн, Ейдан Гіллен, Зейв Ештон, Девід Морріссі та інші
Режисер: Елліотт Лестер
Сюжет: Один з кращих фільмів з Джейсоном Стетхемом, який розповідає про роботу не зовсім звичайного, але від цього не менш професійного поліцейського Тома Бранта, одержимого своєю справою і має досить кепським характером на додачу з загостреним почуттям справедливості.

Гроза всіх місцевих хуліганів і злочинців виходить на полювання за маніяком-психопатом, безжально вбиває одного за іншим поліцейських в районі, який патрулює Тому. Випадковий збіг чи помста за неконтрольовану агресію головного героя?..

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: 15 775 000 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.2 IMDb | 6.7 Кинопоиск

12. Механік: Воскресіння

Виробництво: Франція, США / 2016 / 1ч. 38м. / 18+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Джейсон Стетхем, Джессіка Альба, Томмі Лі Джонс, Мішель Йео та інші
Режисер: Денніс Ганзель
Сюжет: Колись відомий найманий вбивця Артур Бішоп живе, насолоджуючись життям в невеликому містечку поблизу Ріо-де-Жанейро, насолоджуючись прекрасними краєвидами і попиваючи вино вечорами в місцевому барі. Однак старі вороги «механіка» змушують кілера знову узятися за старе і вбити трьох людей, обставивши вбивство як нещасний випадок.

Щоб гарантувати виконання завдання, бандити викрадають кохану дівчину Бішопа, не здогадуючись, що цим лише ще більше розлютять професійного головоріза.

Бюджет: 40 000 000 $
Збори у світі: 125 729 635 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 5.6 IMDb | 5.5 Кинопоиск

13. Перевізник

Виробництво: Франція, США / 2002 / 1ч. 32м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Шу Ци, Метт Шульце, Франсуа Берлеан, Рік Янг та інші
Режисер: Луї Летер’є, Кору Юэнь
Сюжет: Головний герой Френк – колись десантник військово-повітряних військ, а нині експедитор, заробляє на життя тим, що швидко, якісно і не задаючи зайвих питань, доставляє особливо цінні вантажі узбережжям середземномор’я.

Клієнти задоволені роботою Френка, адже він не суне ніс не в свої справи, тримає язик за зубами і завжди вкладається в терміни. Але одного разу Френку надходить замовлення від місцевого кримінального авторитета, який вимагає доставити «живий» вантаж до місця призначення…

Бюджет: 21 000 000 $
Збори у світі: 43 928 932 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.8 IMDb | 7.5 Кинопоиск

14. Перевізник 2

Виробництво: Франція, США / 2005 / 1ч. 27м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Алессандро Гассман, Ембер Валлетта, Кейт Наута, Меттью Модайн та інші
Режисер: Луї Летер’є
Сюжет: Продовження гучного фільму з Джейсоном Стетхемом «Перевізник» від відомого продюсера Люка Бессона.

Френк Мартін, відомий у вузьких колах як Перевізник вирішує залишити небезпечний кримінальний бізнес і переїжджає в Майамі. Влаштувавшись на роботу особистим шофером дуже багатої і впливової сім’ї, Френк водить броньовані, напхану різними системами безпеки Audi, невимушено ведучи дружні бесіди з сином сімейства – веселим хлопчиськом Джеком. Однак, коли Джека викрадають, Перевізнику доводиться згадати своє кримінальне минуле.

Бюджет: 32 000 000 $
Збори у світі: 85 044 447 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.3 IMDb | 7.0 Кинопоиск

15. Професіонал

Виробництво: Великобританія, Австралія / 2011 / 1ч. 56м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Клайв Оуен, Роберт Де Ніро, Домінік Перселл та інші
Режисер: Гері МакКендри
Сюжет: Після трагічних обставин, які зазнали за собою загибель маленької дитини, головний герой – професійний вбивця світового рівня Денні Брайс вирішує зав’язати зі злочинною діяльністю і піти на заслужений відпочинок. Проте довго відпочивати йому не довелося.

Отримавши повідомлення від старого знайомого, в якому йдеться про те, що його кращий друг і колишній напарник узятий в заручники якоїсь арабської злочинним угрупованням, Денні відправляється визволяти приятеля.

Бюджет: 70 000 000 $
Збори у світі: 56 383 756 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 6.8 Кинопоиск

16. Смертельна гонка

Виробництво: США, Німеччина, Великобританія / 2008 / 1ч. 51м. / 18+
Жанр: Фантастика, бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Джоан Аллен, Іен МакШейн, Тайріз Гібсон, Наталі Мартінез і інші
Режисер: Підлогу У. С. Андерсон
Сюжет: Відбуває термін в покарання за вбивство дружини, яке він не здійснював, колишній багаторазовий чемпіон гонок «Наскар» Дженсен отримує від начальства в’язниці вигідну пропозицію – брати участь у підпільному змаганні під назвою «Смертельна гонка».

В нагороду Дженсену обіцяна свобода, але лише в тому випадку якщо він прийде до фінішу першим і в принципі залишиться в живих, враховуючи те, що змагатися йому доведеться з найзапеклішими головорізами, привезеними для участі в гонці з в’язниць, розташованих у різних куточках світу.

Бюджет: 45 000 000 $
Збори у світі: 75 677 515 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.4 IMDb | 7.1 Кинопоиск

17. Співучасник

Виробництво: США / 2004 / 2ч. / 16+
Жанр: Трилер, драма
У ролях: Том Круз, Джеймі Фокс, Джада Пінкетт Сміт, Марк Руффало, Джейсон Стетхем та інші
Режисер: Майкл Манн
Сюжет: Звичайним, буднім днем, в таксі до головному герою Максу – сором’язливому молодій людині, що мріє відкрити свою справу, але ось вже дванадцять років займається приватним візництвом, сідає безжалісний і холоднокровний найманий вбивця, який планує за ніч «нанести візит» кільком людям поспіль. Так як пасажир явно професіонал своєї справи, Макс змушений змиритися з роллю співучасника і заручника ситуації, покірно виконуючи вимоги кілера.
Бюджет: 65 000 000 $
Збори у світі: 217 663 246 $
Нагороди: Венеціанський кінофестиваль: Премія Future Film Festival Digital Award.
Британська академія: краща робота оператора.
Оцінки: 7.6 IMDb | 7.5 Кинопоиск

18. Костолом

Виробництво: Велика британія, США / 2001 / 1ч. 39м. / 16+
Жанр: Драма, комедія
У ролях: Вінні Джонс, Джейсон Стетхем, Джейсон Флемінг, Девід Келлі та інші
Режисер: Баррі Сколник
Сюжет: У Денні було все, про що тільки можна мріяти – слава, гроші, кар’єра йде в гору капітана національної збірної з футболу. Однак його п’яна бійка з поліцейським офіцером порушує ідеальний перебіг життя і Денні на три роки відправляється за грати.

За іронією долі начальник в’язниці, в якій головний герой відбуває покарання, одержимий ідеєю створити власну футбольну команду з ув’язнених, яким якраз не вистачає професійного тренера.

Бюджет: 2 500 000 фунтів
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 7.3 Кинопоиск

19. Карти, гроші, два ствола

Виробництво: Великобританія / 1998 / 1ч. 47м. / 18+
Жанр: Комедія, злочину, гангстери
У ролях: Джейсон Стетхем, Джейсон Флемінг, Вінні Джонс, П. Х. Моріарті, Стінг та інші
Режисер: Гай Річі
Сюжет: Перший фільм Гая Річі, який вийшов на екрани в 1998 році і приніс йому і акторам, які грають в ньому світову популярність, розповідає про чотирьох горе-гравців у трьохкартковий покер, які мріють зірвати великий куш. Одного разу друзі вирішують ризикнути і сідають за стіл з досвідченим картковим шулером, а за сумісництвом кримінальним авторитетом міста Гаррі-Сокирою.

Удача проходить повз головних героїв, і тепер у них є всього три дні на те, щоб знайти півмільйона фунтів стерлінгів.

Бюджет: 960 000 фунтів
Збори у світі: 3 753 929 $
Нагороди: Британська академія: Приз глядацьких симпатій.
Премія каналу «MTV»: кращий режисер-дебютант (Гай Річі).
Оцінки: 8.2 IMDb | 8.5 Кинопоиск

20. Ефект колібрі

Виробництво: Велика британія, США / 2012 / 1ч. 40м. / 12+
Жанр: Трилер, драма, бойовик
У ролях: Джейсон Стетхем, Агата Бузек, Бенедикт Вонг, Вікі МакКлюр та інші
Режисер: Стівен Найт
Сюжет: Джої – колишній спецназівець, який повернувся з місць бойових дій, де він втратив цілий загін товаришів по службі і мучащийся докорами совісті за невинні життя вбитих ним під час служби мирних жителів. Опинившись в рідному місті, щоб хоч якось звести кінці з кінцями Джої погоджується працювати на місцевого главу азійських мафії.

Занурюючись все глибше в злочинний світ Лондона, головний герой розуміє, що спокійно спостерігати за тим, що робиться в ньому свавіллям неможливо. Останньою краплею стає вбивство його коханої.

Бюджет: 20 000 000 $
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.2 IMDb | 6.2 Кинопоиск

21. Шпигун

Виробництво: США / 2015 / 1ч. 59м. / 18+
Жанр: Бойовик, комедія, спецагенти
У ролях: Мелісса Маккарті, Джейсон Стетхем, Джуд Лоу, Роуз Бірн, Міранда Харт та інші
Режисер: Підлогу Фіг
Сюжет: Сьюзен Купер – яскрава представниця офісного планктону ЦРУ, яка страждає від проблем із зайвою вагою і комплексом неповноцінності. З самого дитинства Сьюзен мріяла стати секретним агентом, але, на жаль, їй доводиться лише з боку спостерігати за діяльністю фахівців, що рятують світ.

Одного разу доля підносить їй щедрий подарунок – один з кращих агентів провалює завдання, застреливши єдиного підозрюваного, знає про місцезнаходження ядерної бомби. Прийшов час, і Сьюзен виходить з тіні, щоб виконати небезпечну місію з порятунку людства.

Бюджет: 65 000 000 $
Збори у світі: 235 666 219 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.1 IMDb | 7.1 Кинопоиск

22. Паркер

Виробництво: США / 2012 / 1ч. 58м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, мелодрама
У ролях: Джейсон Стетхем, Дженніфер Лопез, Майкл Чикліс, Нік Нолті, Емма Бут та інші
Режисер: Тейлор Хекфорд
Сюжет: Головний герой, Паркер – професійний озброєний грабіжник, який дотримується кількох простих правил власного морального кодексу: «Не грабувати людей, у яких і так нічого немає і не завдавати шкоди тим, хто цього не заслуговує». Плюс до цих правил Паркер завжди відповідає за свої слова і тримає дані їм обіцянки. Але одного разу він переходить дорогу великому кримінальному авторитету, не бажає ділити прибуток з ким попало.
Бюджет: 35 000 000 $
Збори у світі: 46 346 651 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.2 IMDb | 6.6 Кинопоиск

23. Захисник

Виробництво: США / 2012 / 1ч. 34м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Катрін Чан, Роберт Джон Берк, Реггі Лі, Джеймс Хонг та інші
Режисер: Боаз Якін
Сюжет: Практично всі фільми з Джейсоном Стетхемом зняті відомими продюсерами, які працювали над створенням справжніх легенд кінематографії. Чергова спільна робота Стетхема і Лоуренса Бендера – гостросюжетний бойовик «Захисник».

Колись кращий агент секретних служб, а нині звичайний безробітний Люк Райт стає випадковим свідком нападу на дитину в метро. Захистивши від злочинців 12-ти річну дівчинку, Люк з’ясовує, що вона володіє феноменальною пам’яттю і здатністю розгадувати будь-які складні цифрові коди, що своєчасно скористалася азіатська мафія, яка розгорнула тепер полювання на неї і її захисника.

Бюджет: 35 000 000 $
Збори у світі: 48 623 572 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.1 IMDb | 6.7 Кинопоиск

24. Лондон

Виробництво: Велика британія, США / 2005 / 1ч. 32м. / 18+
Жанр: Драма
У ролях: Кріс Еванс, Джессіка Біл, Джой Брайант, Джейсон Стетхем, Келлі Гарнер та інші
Режисер: Хантер Річардс
Сюжет: Якщо Ви думаєте, що фільми з Джейсоном Стетхемом – це лише кримінальні бойовики і гостросюжетні трилери з великою кількістю сцен насильства і кровопролитних бійок, значить Ви ще не дивилися ліричну мелодраму «Лондон».

Сюжет розповідає історію хлопця Сіда, від якого пішла кохана дівчина по імені Лондон, зрозумівши, що їхні стосунки вичерпали себе і бути разом більше не має сенсу. Заливаючи печаль алкоголем в одному з барів, Сід знайомиться з Френком, який пропонує йому навідатися до його вже колишньої дівчини без запрошення на прощальну вечірку.

Бюджет: 2 000 000 $
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.6 IMDb | 7.0 Кинопоиск

25. Механік

Виробництво: США / 2010 / 1ч. 33м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Бен Фостер, Тоні Голдуїн, Дональд Сазерленд та інші
Режисер: Саймон Уест
Сюжет: Фільми з участю Стетхема тримають глядача в напрузі з першого до останнього кадру. Однією з таких картин є «Механік», де Джейсон грає роль бездоганно виконує свою роботу кілера Артура Бішопа. Відмінна риса роботи Бішопа – зробити замовне вбивство так, щоб воно виглядало як нещасний випадок, не викликаючи підозр у поліції. Бішоп працює поодинці, не залишаючи слідів і доказів, поки одного разу доля зводить його з сином одного з убитих ним людей.
Бюджет: 40 000 000 $
Збори у світі: 51 070 807 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.6 IMDb | 6.8 Кинопоиск

26. Форсаж 8

Виробництво: США / 2017 / 2ч. 16м. / 12+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Вин Дизель, Дуейн Джонсон, Джейсон Стетхем, Мішель Родрігес, Тайріз Гібсон та інші
Режисер: Ф. Гері Грей
Сюжет: З головними героями нової серії «Форсажу» глядачі з шаленою швидкістю промайнуть по захоплюючому маршруту від Гавани до Нью-Йорка, заскочивши по дорозі в Берлін. Однак дійшовши до вершини своєї кар’єри, шляхом учасників найкрутішою команди гонщиків в світі розійдуться. Виною тому буде приваблива і дотепна хакерша, що мріє про світове панування і тотальному контролі над людством, зуміла перетягнути на темну сторону ідейного лідера команди Домініка.
Бюджет: 250 000 000 $
Збори у світі: 1 235 754 152 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.9 IMDb | 6.2 Кинопоиск

27. Адреналін: Висока напруга

Виробництво: США / 2009 / 1ч. 36м. / 18+
Жанр: Бойовик, комедія, фантастика
У ролях: Джейсон Стетхем, Емі Смарт, Дуайт Йоакам, Бай Лін та інші
Режисер: Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
Сюжет: Для того щоб перекроїти бездиханне тіло головного героя першої частини «Адреналіну» на органи, завбачливі хірурги, які прибули на місце події, пересаджують йому нове, справно працює, але штучне серце, яке потрібно щогодини «заводити» з допомогою потужного електричного розряду.

Тепер у Чева Челиоса є всі шанси на те, щоб помститися своїм недоброзичливцям і повернути своє рідне серце, поки його не пересадили кому-небудь іншому.

Бюджет: 20 000 000 $
Збори у світі: 34 560 577 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.2 IMDb | 6.3 Кинопоиск

28. Перевізник 3

Виробництво: Франція, Великобританія, США / 2008 / 1ч. 44м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, детектив
У ролях: Джейсон Стетхем, Наталія Рудакова, Франсуа Берлеан, Роберт Неппер та інші
Режисер: Олів’є Мегатон
Сюжет: Довгоочікуваний подарунок для всіх глядачів, які люблять фільми з Джейсоном Стетхемом. Третя частина саги про Перевізника Френке Мартіна, який, заробивши на десять життів вперед, вирішує-таки піти на заслужений відпочинок і почати нове спокійне життя, усамітнившись у мальовничій Рив’єрі на півдні Франції. Але мріям Мартіна знову не судилося збутися, адже до нього звертається колишній учасник групи «Дельта» з проханням розшукати і доставити в Одесу дочка міністра України.
Бюджет: 30 000 000 $
Збори у світі: 108 979 549 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.1 IMDb | 6.7 Кинопоиск

29. В ім’я короля: Історія облоги підземелля

Виробництво: Німеччина, Канада, США / 2006 / 2ч. 1м / 12+
Жанр: Фентезі, бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Джейсон Стетхем, Лілі Собескі, Джон Ріс-Девіс, Рон Перлман і інші
Режисер: Уве Болл
Сюжет: Далеко не всі фільми з Джейсоном Стетхемом користувалися колосальним успіхом, однак, це не означає, що вони не заслуговують вашої уваги. Одна з таких «невизнаних» глядачами картин – «В ім’я короля: Історія облоги підземелля».

У фантастичному королівстві Ехб йде запекла війна з лиходієм Галлионом – ватажком армії монстрів. На тлі цієї битви звичайний фермер Деймон відправляється на пошуки своєї викраденої дружини, попутно бажаючи помститися за свого вбитого сина.

Бюджет: 60 000 000 $
Збори у світі: 11 832 438 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 3.8 IMDb | 4.7 Кинопоиск

30. Пограбування по-італійськи

Виробництво: США, Франція, Великобританія / 2003 / 1ч. 51м. / 12+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Марк Уолберг, Шарліз Терон, Едвард Нортон, Джейсон Стетхем, Сет Грін та інші
Режисер: Ф. Гері Грей
Сюжет: Команда, що складається з шести професійних грабіжників, провернула на своєму віку не одне велике діло. Однак розкрадачі банків теж живі люди, які мріють рано чи пізно піти на спокій і жити спокійним розміреним життям.

На прощання з кримінальним світом друзі вирішують здійснити пограбування століття – викрасти тонну золотих злитків. Після розіграного як по нотах ідеально спланованого злочину, з’ясовується, що в команді грабіжників виявився зрадник…

Бюджет: 60 000 000 $
Збори у світі: 175 810 474 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.0 IMDb | 7.6 Кинопоиск

31. Форсаж 7

Виробництво: США / 2015 / 2ч. 17м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Вин Дизель, Пол Уокер, Джейсон Стетхем, Мішель Родрігес, Дуейн Джонсон та інші
Режисер: Джеймс Ван
Сюжет: Легендарна франшиза, з кожним роком набирає все більшу популярність серед глядачів в усьому світі.

З моменту знайомства головних героїв пройшло без малого п’ятнадцять років. За цей час вони встигли побувати в Лондоні, Ріо-де-Жанейро, Токіо та інших містах земної кулі. На цей раз команда гонщиків-каскадерів відправляється в Абу-Дабі, прямо в лапи Деккарда Шоу, що мріє помститися за смерть свого брата. Тут і починається найцікавіше…

Бюджет: 190 000 000 $
Збори у світі: 1 516 045 911 $
Нагороди: Сатурн: кращий пригодницький фільм чи бойовик.
Оцінки: 7.2 IMDb | 7.0 Кинопоиск

32. Великий куш

Виробництво: Велика британія, США / 2000 / 1ч. 42м. / 16+
Жанр: Комедія, злочину, гангстери
У ролях: Бенісіо Дель Торо, Денніс Фаріна, Вінні Джонс, Бред Пітт, Раді Шербеджія, Джейсон Стетхем та інші
Режисер: Гай Річі
Сюжет: Один з кращих фільмів з Джейсоном Стетхемом від легендарного британського режисера Гая Річі, дія якого розгортається в одному з найбільш кримінальних районів Лондона, Іст-Енді.

Гангстер Френкі по кличці «Чотири пальці» повинен передати вкрадений їм у Лондоні величезний алмаз своєму босові Іві в Америку. Проте коштовність так і не доходить до адресата, адже про нього випадково дізнаються відразу всі діючі особи кримінального світу Лондона, бажаючі у що б то не стало здобути дорогоцінний камінь.

Бюджет: 10 000 000 $
Збори у світі: 83 557 872 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 8.3 IMDb | 8.5 Кинопоиск

33. Нестримні 2

Виробництво: США / 2012 / 1ч. 43м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетхем, Дольф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дамм та інші
Режисер: Саймон Уест
Сюжет: Поодинці всі ці герої не раз на своєму віку рятували цілі міста, країни, та що там – цілі планети! Пройшовши всілякі війни, битви, беручи безпосередню участь у всіх сучасних конфліктах, відправляючись в минуле або майбутнє, запобігаючи масову загибель людей і глобальні катастрофи, вони завжди виходили переможцями. Тепер прийшов час зібратися всім разом, адже мета, яка стоїть перед командою нестримних – в черговий раз врятувати світ.
Бюджет: 100 000 000 $
Збори у світі: 312 573 423 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.7 IMDb | 7.0 Кинопоиск

34. Нестримні

Виробництво: США / 2010 / 1ч. 43м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетхем, Джет Лі, Жизель Итье, Дольф Лундгрен, Ренді Кутюр та інші
Режисер: Сильвестр Сталлоне
Сюжет: Команда професійних спеціальних агентів, на рахунку яких не одне врятоване тисяча життів, під проводом Барні Росса отримує небезпечне завдання «прибрати» жорстокого диктатора, тероризує мирних жителів цілої держави в Південній Америці.

П’ятеро суперкрута бійців потрапляють в саме лігво до підступного і винахідливого ворогові. Тільки згуртувавшись і діючи спільно, супергероям сучасності вдасться з спритністю розібратися з цілою армією супротивників і виконати місію.

Бюджет: 82 000 000 $
Збори у світі: 274 470 394 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 6.9 Кинопоиск

35. Нестримні 3

Виробництво: США, Франція, Болгарія / 2014 / 2ч. 6м. / 12+
Жанр: Бойовик, трилер, пригоди
У ролях: Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетхем, Мел Гібсон, Харрісон Форд, Антоніо Бандерас, Уеслі Снайпс та інші
Режисер: Патрік Хьюз
Сюжет: На цей раз головним героям доведеться зіткнутися зі старим приятелем Барні – Конрадом Стоунбэнксом, колись також входить в команду «Нестримних», а нині безжальним торговцем зброєю, одержимим ідеєю винищити усіх учасників банди. Однак у Барні Росса зовсім інші плани на майбутнє – він вирішує, що склад супергероїв необхідно «освіжити», поповнюючи ряди молодими, швидкими і більше эрудированно і технічно підкованими, ніж представники старої школи.
Бюджет: 90 000 000 $
Збори у світі: 206 172 544 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.1 IMDb | 6.1 Кинопоиск

Біографія Джейсона Стетхема

Майбутній знаменитий актор народився 26 липня 1967 року в невеликому містечку Ширбруке у самому серці Великобританії. Батько Джейсона був маловідомим співаком, які заробляють на життя виконуючи пісні в барах і ресторанах, а мати-кравчинею, пізніше з-за нестачі грошей у родині, що перекваліфікувалася у танцівниці.

Джейсон був не першою дитиною в сім’ї, його старший брат займався боксом, іноді відпрацьовуючи удари на своєму молодшому братові. Всі чоловіки в сім’ї Стетхемов так чи інакше були пов’язані зі спортом, і Джейсон, не будучи винятком віддав перевагу плаванню, в якому досяг чималих успіхів.

Одинадцять років Джейсон успішно полягав у збірної Великобританії зі стрибків у воду, а в 1989 році мав честь представляти свою країну на всесвітніх літніх Олімпійських іграх в Сеулі в змаганнях зі стрибків у воду. Продовжуючи кар’єру спортсмена, у 1992 році Джейсон зайняв дванадцяте місце в світі зі стрибків у воду.

Однак призових грошей, отриманих за участь у змаганнях з плавання, катастрофічно не вистачало і Джейсон з головою пішов у торгівлю, продаючи з рук парфумерію і дешеву біжутерію на вулицях Грейт Ярмута, куди сім’я переїхала, коли майбутньому актору було десять років.

У середині дев’яностих ідеально складеного Джейсона (зростання актора становить 178 сантиметрів, вага 75 кілограмів) звернув увагу рекламний агент відомої світової марки Tommy Hilfiger, завдяки чому Джейсон пару років пропрацював в модельному бізнесі, рекламуючи одяг.

Власник відомого на той момент в Англії, а нині і по всьому світу бренду Tommy Hilfiger, шукає, куди б вигідно вкласти свої фінанси, зайнявся продюсуванням дебютного фільму тоді ще нікому невідомого молодого режисера Гая Річі «Карти, гроші, два стволи». Прочитавши сценарій, підприємець вирішив запросити на кастинг акторів для головних ролей одного зі своїх працівників – Джейсона Стетхема, якому на той момент було 29 років.

Пізніше, згадуючи свою першу зустріч з Гаєм Річі, Джейсон розповідає, що початківець режисер дав йому на кастингу завдання – продати звичайну біжутерію, видавши її за золото. Стетхем впорався з поставленим завданням блискуче, отримавши роль в культовому фільмі, з якого почалася його акторська кар’єра.

Наступний фільм, що приніс другу хвилю приголомшливої популярності як його режисеру, так і Стетхему був фільм Гая Річі «Великий Куш», в якому також брали участь Бредд Піт і Бенісіо Дель Торо. Після такого приголомшливого успіху Річі запропонував Стетхему зіграти головну роль у своєму новому фільмі «Револьвер».

Люк Бессон

Потім відомий кінорежисер Голлівуду Люк Бессон звернув увагу на те, що фільми з Джейсоном Стетхемом користуються особливою популярністю у глядачів і покликав актора зіграти головну роль у своїй новій картині під назвою «Перевізник», яка і стала справжнім проривом у кар’єрі Джейсона, забезпечивши його ролями в касових бойовиках і трилерах на кілька років.

Не дивно, що особисте життя харизматичного, чарівного актора просто кишить романами з найвідомішими красунями і фотомоделей світу. Кілька років Джейсон жив у цивільному шлюбі з актрисою Келлі Брук, однак, у 2004 році Келлі віддала перевагу Джейсону іншого не менш відомого актора Біллі Зейна, розірвавши зі Стетхемом відносини.

Потім були нетривалі романи з співачкою Софі Монк і викладачкою мистецтвознавства в лондонському університеті Алекс Зосман, поки в 2010 році Джейсон не зустрів свою нинішню пасію і мати свого первістка – супермодель і актриса Розі Хантінгтон Уайтлі, з якою актор складається у відносинах донині.

Відомі цитати актора:

  • нинішні люди коштують набагато дешевше, ніж те, що на них надіто;
  • безнадія – це коли на кришку труни падають грудки землі. Все інше можна виправити;
  • гордість будь-якого чоловіка – це, в першу чергу, порядність його жінки;
  • люди, які вважають, що гроші здатні на все, самі здатні абсолютно на все за гроші;
  • повертати у своє життя варто лише тих людей, які пішли з неї з твоєї вини;
  • дуже багато людей скаржаться на свою зовнішність, а на відсутність мізків чомусь ніхто не скаржиться;
  • неробство – це погано, але це краще, ніж робити що-то неправильно.
Дивіться також:  Кращі трилери з непередбачуваною розвязкою – список ТОП 40

Comments are closed.