Кращі фільми з Джейсоном Стетхемом – ТОП 35

Фільми з Джейсоном Стетхемом – 35 кращих ТОП

Фільми з Джейсоном Стетхемом дивляться на одному диханні завдяки чудово продуманому, захоплюючого сюжету і неперевершеному таланту актора. За свою акторську кар’єру Стетхему вдалося попрацювати з такими майстрами кіномистецтва, як Люк Бессон, Гай Річі і Джон Карпентер. Завдяки британській незворушності в поєднанні з відмінними фізичними навичками, вже друге десятиліття Стетхем є одним із найбільш затребуваних акторів сучасності.

1. Війна

Виробництво: США, Канада / 2007 / 1ч. 43м. / 18+
Жанр: Бойовик, трилер
У ролях: Джейсон Стетхем, Джет Лі, Джон Лоун, Девон Аокі, Луїс Гусман та інші
Режисер: Філліп Дж. Етвелл
Сюжет: Бойовики з Джейсоном Стетхемом користуються шаленою популярністю у глядачів по всьому світу, завдяки реалістично і якісно поставленим трюкам і бійок. Одним з кращих по праву вважається «Війна», що вийшов на екрани в 2007 році.

Після смерті свого кращого друга і за сумісництвом напарника, головний герой – агент ФБР Тому виходить на стежку війни з небезпечним злочинцем Роугом, який, як згодом з’ясовується, має свої зв’язки як з ФБР, так і з місцевою мафією, що робить його ще більш невразливим і зухвалим.

Бюджет: 25 000 000 $
Збори у світі: 40 433 228 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.3 IMDb | 7.0 Кинопоиск

2. Хаос

Виробництво: Канада, Великобританія, США / 2005 / 1ч. 46м. / 16+
Жанр: Бойовик, трилер, драма
У ролях: Джейсон Стетхем, Райан Філіп, Джастін Уоддэлл, Уеслі Снайпс, Генрі Черні та інші
Режисер: Тоні Гігліо
Сюжет: Бойовики з Джейсоном Стетхемом відрізняються не тільки великою кількістю сцен зі стріляниною, погонями і бійками, але і логічним, інтригуючим сюжетом. Один з таких – фільм «Хаос», що вийшов на екрани в 2005 році, розповідає про збройному захопленні банку і всіх знаходяться всередині співробітників і клієнтів.

Як парламентера ватажок злочинного угруповання Лоуренс вимагає поставити детектива Коннерса, скороченого зі служби кілька днів тому за недбале ставлення до роботи та надмірну запальність по відношенню до арештованих.

Бюджет: 20 000 000 $
Збори у світі: 5 475 895 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.5 IMDb | 7.2 Кинопоиск

Дивіться також:  Фільми про спорт – 15 кращих спортивних кінострічок

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Comments are closed.