Яку комедію подивитися? ТОП 15 цікавих комедій!

Ми задалися питанням: «Яку комедію подивитися?» і зробили добірку ТОП 15 комедій виходячи з популярних рейтингів і наших переваг. Кінострічки розміщені у випадковому порядку і пронумеровані тільки для зручності сприйняття. Будь ласка, поділіться з іншими, якщо вам сподобаються фільми:) Приємного перегляду!

1. Гуляй, Вася!

Виробництво: Росія / 2017 / 1ч. 30м. / 16+
Жанр: Комедія
У ролях: Юхим Петрунін, Любов Аксьонова, Роман Курцын, Софія Райзман, Борис Дергачов, Сергій Аброскин, інші
Режисер: Роман Карімов
Сюжет: Яку комедію подивитися? Саме цю! Це просто чудова і цікава комедія! Гарантуємо – сміятися ви почнете майже відразу і найприємніше, що це триватиме аж до титрів. Незважаючи на банальність сюжету і маловідомих акторів кінокомедія вдалася. Головний герой потрапляє в безглузду ситуацію – слова привітання з днем народження сприймають як пропозицію руки і серця. Весілля вже через два тижні, але є одне «АЛЕ» – наш щасливчик ще одружений на Василину, вона ж Вася. Тепер йому належить отримати розлучення в найближчі дні. Настійно рекомендуємо до перегляду!

Фільм входить у наш ТОП кращих російських комедій.

Нагороди: Немає
Оцінки: 6.7 IMDb | 6.5 Кинопоиск

2. Канікули

Виробництво: США / 2015 / 1ч. 39м. / 16+
Жанр: Комедія
У ролях: Ед Хелмс, Крістіна Епплгейт, Скайлер Джизондо, Стіл Стеббінс та інші
Режисер: Джон Френсіс Дейл, Джонатан М. Голдштейн
Сюжет: Шалена комедія, в якій звичайна сім’я вирушає в подорож по країні відомий розважальний парк. Всі подорож супроводжується смішними, а часом і ідіотськими ситуаціями. Глава сімейства розраховує, що поїздка всією родиною (батьки та двоє синів) згуртує їх і між ним і його дружиною знову спалахне колишня пристрасть. Комедія не відрізняється високоінтелектуальним гумором, але відмінно підходить для перегляду дружньою компанією. Вона змушує посміхатися починаючи з самого початку.

Фільм входить в ТОП кращих комедій 2015 року.

Нагороди: Немає
Оцінки: 6.2 IMDb | 6.9 Кинопоиск

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Comments are closed.