Кращі серіали – ТОП 50 зарубіжних серіалів

34. Абатство Даунтон

Виробництво: Великобританія / 2010-2015 / серія 54м. / 16+
Жанр: Драма, мелодрама
У ролях: Х’ю Бонневілль, Елізабет МакГоверн, Мішель Докері, Джим Картер, Брендан Койл, Меггі Сміт та інші
Режисер: Брайан Персивал, Девід Еванс, Філ Джон та інші
Сюжет: Кращі серіали часто знайомлять глядачів з кровними родичами, вступили в нещадну боротьбу за фінансове благополуччя. Цього разу головними героями стають власники родового маєтку під назвою Абатство Даунтон. Глава сім’ї гине під час аварії корабля, і тепер його місце повинна зайняти старша дочка, проте знаходяться люди, які вважають, що спадок і влада повинні передаватися лише представникам сильної статі.
Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Золотий глобус: краща актриса другого плану міні-серіалу або фільму на ТБ (Джоанн Фроггатт), краща актриса другого плану міні-серіалу або фільму на ТБ (Меггі Сміт), найкращий міні-серіал або фільм на ТБ.
Емі: краща жіноча роль другого плану в драматичному серіалі (Меггі Сміт, 2011, 2012, 2016), найкращий міні-серіал або телевізійний фільм.
Премія Гільдії акторів: кращий акторський склад драматичного серіалу (2013, 2015, 2016), краща актриса драматичного серіалу (Меггі Сміт).
Оцінки: 8.7 IMDb | 8.3 Кинопоиск

35. Велика, маленька брехня

Виробництво: США / 2017 / серія 1ч. / 16+
Жанр: Драма, кримінал, детектив
У ролях: Шейлін Вудлі, Різ Уізерспун, Ніколь Кідман, Олександр Скарсгард, Адам Скотт, Зої Кравіц та інші
Режисер: Жан-Марк Валле, Андреа Арнольд.
Сюжет: Три жінки відправилися в школу на батьківські збори, не підозрювали, що скоро їх життєві шляхи перетнуться самим несподіваним чином. Головних героїнь раптово об’єднує вбивство, що сталося прямо в дитячому закладі під час зустрічі батьків.

Тепер жінки виявляються в кругообігу неймовірних подій і сподіваються, що зможуть повернути свої життя в звичне русло, однак ситуація складається таким чином, що вони постійно потрапляють в дивне становище.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Золотий глобус: краща актриса міні-серіалу або фільму на ТБ (Ніколь Кідман), кращий актор другого плану міні-серіалу або фільму на ТБ (Олександр Скарсгард), краща актриса другого плану міні-серіалу або фільму на ТБ (Лора Дерн), найкращий міні-серіал або фільм на ТБ.
Емі: кращий міні-серіал, краща жіноча роль у міні-серіалі або телефільмі (Ніколь Кідман), краща чоловіча роль другого плану в міні-серіалі або телефільмі (Олександр Скарсгард), краща жіноча роль другого плану в міні-серіалі або телефільмі (Лора Дерн).
Премія Гільдії акторів: краща чоловіча роль в телефільмі або міні-серіалі (Олександр Скарсгард), краща жіноча роль в телефільмі або міні-серіалі (Ніколь Кідман).
Оцінки: 8.6 IMDb | 8.0 Кинопоиск
Дивіться також:  Кращі комедійні серіали – ТОП 30 комедій XXI століття

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Comments are closed.