Кращі романтичні комедії – ТОП 30 для романтиків

Не знаєте, як організувати гарний вечір для коханої дівчини? Все просто – квіти, свічки, шампанське, шоколад і кращі романтичні комедії! Такий арсенал вразить будь-яку симпатичну особу, а дві години перегляду чудового фільму внесуть нотку пристрасті, ніжності і романтизму в стосунки двох люблячих сердець.

1. Любов напрокат

Виробництво: Росія / 2014 / 1ч. 40м. / 16+
Жанр: Мелодрама, комедія
У ролях: Дмитро Міллер, Олена Подкамінська, Олена Валюшкина, Грант Каграманян, Іван Шмаков, Аліна Ольшанська Євгенія Соляних та інші
Режисер: Вазген Каграманян
Сюжет: Успішний бізнесмен Олександр управляє власною будівельною компанією. Він чарівний, розумний і багатий. Однак його життя різко змінюється, коли він дізнається, що до нього з Америки летить тітка, 15 років тому видала йому початковий капітал на відкриття бізнесу. Тітка переконана, що племінник одружений і має сина, але її надії марні, адже Саша закоренілий холостяк.

Сім’ю він вигадав, щоб справити потрібне враження на американську родичку. Якщо брехня розкриється, герой позбудеться всього. Щоб цього не допустити, він бере «напрокат» сім’ю приятеля Бориса.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.6 Кинопоиск

2. Божевільне весілля

Виробництво: Франція / 2014 / 1ч. 34м. / 16+
Жанр: Комедія
У ролях: Шанталь Лобі, Крістіан Клавье, Ері Абиттан, Міді Садун, Нум Дьявара, Фредерік Шо та інші
Режисер: Філіп де Шоврон
Сюжет: Благородне зразкове французьке сімейство Вірніше видає заміж молодшу з чотирьох своїх дочок. Її сестри вже тікали під вінець і дуже щасливі шлюби. Незадоволені тільки батьки, так як дівчата вибрали супутників «не тих» національностей: китайця, араба і єврея. Надії на те, що одна з дочок виявиться сознательней інших і стане дружиною ортодоксального француза, вщент розбивається об чорну, як африканський кави, шкіру чергового нареченого.

Фільм входить в добірку кращих французьких комедій.

Бюджет: 13 000 000 $
Збори у світі: 65 000 000 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.0 IMDb | 7.3 Кинопоиск

Дивіться також:  Фільми з Леонардо Ді Капріо – ТОП 15 кращих ролей

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Comments are closed.