Кращі трилери 2018 – ТОП 15 класних фільмів

Рік виявився багатий на кіноподії жанру, улюбленого володарями міцних нервів і динамічних сюжетів. Фантазії творців продовжують дивувати різноманітністю і якістю втілення. Захоплюючі історії допоможуть цікаво провести не один вечір. Не пропустіть кращі трилери 2018 року. Приємного перегляду!

1. Тихе місце

Виробництво: США / 2018 / 1ч. 30м. / 16+
Жанр: Жахи, фантастика, трилер, драма
У ролях: Емілі Блант, Джон Красінскі, Міллі Сіммондс, Ноа Джуп, Кейд Вудворд, Леон Рассом, Доріс Маккарті та інші
Режисер: Джон Красінскі
Сюжет: Такого майбутнього ще ніхто не показував. У 2020 людей залишилося мало, майже всіх винищили і продовжують знищувати сліпі павукоподібні чудовиська, що володіють неймовірно гострим слухом. Сім’я фермерів змогла вижити і пристосуватися жити в безмовності. Вони пересуваються босоніж, пам’ятають кожну рипучу мостину і спілкуються знаками.

В хаті троє дітей, які звикли грати в тиші. Однак неможливо проконтролювати все і не видати ні звуку. Самий тихий з кращих трилерів 2018.

Бюджет: 17 000 000 $
Збори у світі: 321 640 845 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.9 IMDb | 7.0 Кинопоиск

2. Не в собі

Виробництво: США / 2018 / 1ч. 38м. / 18+
Жанр: Жахи, трилер
У ролях: Клер Фой, Джошуа Леонард, Джей Фэро, Джуно Темпл, Емі Ірвінг, Аймі Маллинз, Сара Стайлс та інші
Режисер: Стівен Содерберг
Сюжет: Головна героїня вирішує покинути колишнє життя і виїхати в інше місто. Її тяготить страх переслідування. Поліція відмовляється зробити дії, не маючи складу злочину. Крім жертви ніхто не бачив і не чув загроз. Бути може їх не існує, а проблема лише в її свідомості? Звернувшись за психологічною підтримкою і не читаючи підписавши згоду на лікування, героїня опиняється в клініці, що ізолює її від зовнішнього світу, але не від нав’язливого кошмару.
Бюджет: Немає даних
Збори у світі: 12 333 648 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.7 IMDb | 6.7 Кинопоиск

3. Лігво монстра

Виробництво: США / 2018 / 1ч. 50м. / 16+
Жанр: Жахи, трилер
У ролях: Девід Теннант, Керрі Кондон, Роберт Шиэн, Жаклін Байєрс, Ліза Бреннер, Ханна Бэйрфут, Карліто Оливеро та інші
Режисер: Дін Девлін
Сюжет: Двоє кмітливих паркувальників пристосувалися легко заробляти гроші – вони працюють в шикарному ресторані і користуються цим, щоб обкрадати будинки багатіїв, поки ті насолоджуються прийомом їжі. Один з компаньйонів відправляється на справу, інший спостерігає за гостем.

В цей раз замість цінностей в будинку знайдеться змучена, прикута дівчина. Залишивши ідею пограбування, хлопець вирішує зв’язатися з поліцією. Тільки приятелів самих вже не врятувати від монстра, развлекающегося на дозвіллі подібним чином.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: 283 699 $ (в Росії)
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.3 IMDb | 6.1 Кинопоиск

Дивіться також:  Найсмішніші і найкращі комедії всіх часів – ТОП 40

Сторінки: 1 2 3 4 5

Comments are closed.