Російські новорічні комедії – ТОП 30

Напередодні свят хочеться подивитися чарівне, щире і близьке по духу кіно. В таких випадках, навіть самі касові американські картини не здатні замінити російські новорічні комедії. Тут зібрані більше 30 кращих стрічок про Новий рік, які зігріють теплом серця і подарують відчуття наближення свята.

1. Приходь на мене подивитися

Виробництво: Росія / 2000 / 1ч. 41м. / 0+
Жанр: Мелодрама, комедія
У ролях: Олег Янковський, Ірина Купченко, Катерина Васильєва, Наталія Щукіна, Марк Рудінштейн, Іван Янковський та інші
Режисер: Михайло Агранович, Олег Янковський
Сюжет: Напередодні Нового року трапляються справжні дива. «Тетяна повинна бути щасливою» ─ твердо вирішує Софія Іванівна. Жінка середнього віку, прикута до ліжка, відчуває провину перед донькою за те, що та досі не одружена. Підприємлива мама вирішує обдурити Тетяну, розігравши швидку кончину. Тут починаються справжні новорічні пригоди: пропадає світло, незнайомий чоловік стукає в двері, Таня придумує план, щоб порадувати матінку, а посланий понад горе-коханець їй підігрує. Чи вийде щось путнє з тривалої брехні?
Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди Кінотавр: краща чоловіча роль (Олег Янковський).
Оцінки: 7.4 IMDb | 7.9 Кинопоиск

2. Ялинки 2

Виробництво: Росія / 2011 / 1ч. 36м. / 12+
Жанр: Мелодрама, комедія, сімейний
У ролях: Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Олексій Петренко, Ірина Алфьорова, Петро Федоров, Сергій Безруков, Володимир Меньшов та інші
Режисер: Дмитро Кисельов, Олександр Баранов, Олександр Котт
Сюжет: «Ялинки» ─ вже полюбився класика російських новорічних фільмів. Друга частина історії доводить незаперечну істину ─ світом править любов! Відбудеться зустріч коханих через 40 років розлуки? Як вийти заміж за кавказького хлопця, якщо тато ─ капітан поліції і категорично проти?

Що робити простому хлопчині Паші, щоб добитися уваги Віри Брежнєвої? Без колотнеч вже улюблених героїв ─ сноубордиста і лижника ─ теж не обійтися. А Боря і Женя змусять назавжди запам’ятати, що не буває Нового року без «З. Р.». Що за шифри? Відповіді чекають глядача в ульотної комедії «Ялинки 2».

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: 26 231 525 $ (в Росії)
Нагороди Жорж: кращий російський екшн.
Оцінки: 6.4 IMDb | 7.1 Кинопоиск

Дивіться також:  Кращі трилери з непередбачуваною розвязкою – список ТОП 40

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Comments are closed.