Який серіал подивитися? ТОП 50 кращих серіалів!

Цього разу ми вирішили відповісти на питання «Який серіал подивитися?» і підібрали для вас ТОП 50 кращих серіалів різних жанрів. Всі фільми підбирали виходячи з наших переваг і рейтингів. Для вашої зручності ми збудували жанри за алфавітним порядком. Зберігайте в закладки і діліться з друзями, якщо вона сподобалась підбірка. Приємного перегляду!

Серіали (бойовики)

1. Спартак: Боги арени

Виробництво: США / 2011 / серія 55м. / 18+
Жанр: Бойовик, драма, пригоди
У ролях: Джон Ханна, Ману Беннетт, Пітер Менса, Дастін Клер, Нік Е. Тарабэй, Люсі Лоулесс та інші
Режисер: Рік Джейкобсон, Джон Фоусет, Майкл Херст, Брендан Махер, Джессі Уарн
Сюжет: Сюжет серіалу переносить нас у часи правління Римської Імперії, в якій процвітає насильство, жорстокість та торгівля людьми. Події розвиваються навколо будинку одного з жадібних, жорстоких рабовласників Квінта Батиата.

Будинок і становище залишає бажати кращого, зате його команда гладіаторів – одна з найкращих в Капуї, що неодноразово підтверджувалося в запеклих боях на арені. Але з-за розбіжностей з вищестоящими членами суспільства, гладиаторам Квінта не дозволяють брати участь у боях, але це не зупиняє його спроби пробитися на вершину Олімпу.

Нагороди: Немає
Оцінки: 8.6 IMDb | 8.3 Кинопоиск

2. Останнє королівство

Виробництво: Великобританія / 2015-н. в. / серія 1ч. / 16+
Жанр: Бойовик, мелодрама, історичний
У ролях: Олександр Дреймон, Ян Харт, Девід Доусон, Гаррі Макінтайр, Емілі Кокс та інші
Режисер: Пітер Хор, Ентоні Бірн, Бен Чанан, Нік Мерфі, Джемі Донахью, Джон Іст, Річард Сеньйор
Сюжет: Часи раннього Середньовіччя. Епоха, коли не існувало чітких кордонів країн і держав, коли спори і протиріччя вирішувалися кровопролитними битвами, а на Землі правили сильні світу цього, диктуючи свої правила, засновані на жорстокості і насильстві.

В цю сувору епоху судилося народитися головному героєві – сина одного з саксонських дворян Уитреду. Батьків Уитреда вбивають вікінги під час чергового збройного нальоту, а дивом врятованого хлопчика, який проявив для свого віку небачену мужність, забирають до себе в плем’я. Глава племені вирішує виховати з вихованого, ерудованого дитини справжнього вікінга.

Нагороди: Немає
Оцінки: 8.3 IMDb | 7.8 Кинопоиск

Дивіться також:  Кращі серіали 2017 – ТОП 30 на думку глядачів

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Comments are closed.