Яку комедію подивитися? ТОП 15 цікавих комедій!

8. Бобро поржалувати!

Виробництво: Франція / 2008 / 1ч. 46м. / 16+
Жанр: Комедія
У ролях: Кад Мерад, Дені Бун, Енн Маривин, Зое Фелікс, Філіп Дюкен, Гай Леклюиз, інші
Режисер: Дені Бун
Сюжет: ТОП комедій не мислимо без французького кіно. Філіп Абрамс, начальник поштового відділення на півдні Франції в Салон-де-Прованс мріє перевестися на лазурний берег в Кассіс і переїхати туди з дружиною і сином. Але коли дізнається, що замість нього перевели іншої людини, вирішується підробити документи і з тріском провалюється при першій же перевірці. В покарання він отримує довгоочікуваний переклад, але далеко на північ, в Берг. За розповідями температура в Берге досягає -40 градусів, сонця практично не буває, а люди диковаты.

Більше французького кіно дивіться в кращих французьких комедій.

Нагороди: Немає
Оцінки: 7.1 IMDb | 7.9 Кинопоиск

9. Слухач

Виробництво: Росія / 2004 / 1ч. 34м. / 16+
Жанр: Комедія
У ролях: Микита Висоцький, Михайло Єфремов, Євген Стеблов, Наталія Коляканова, Любов Толкаліна, Дмитро Дюжев, Олександра Флоринська та інші
Режисер: Володимир Зайкін
Сюжет: Сергій Петров – керівник і власник великій, успішній компанії. Одного разу, прийшовши на роботу, застає свою дружину з іншим. Щоб більше з ними не зустрічатися, переписує все майно, гроші, компанію на дружину і отримує розлучення. У підсумку, він опиняється на вулиці без грошей і житла, зате повністю вільний. Через деякий час йому пропонують дивну роботу – стати Слухачем. З цього моменту починається життя іншого Сергія Петрова – Слухача.

Слухач входить в добірку кращих російських новорічних фільмів.

Нагороди: Немає
Оцінки: 7.0 IMDb | 7.8 Кинопоиск

10. Шпигун

Виробництво: США / 2015 / 1ч. 59м. / 18+
Жанр: Комедія, бойовик
У ролях: Мелісса Маккарті, Джейсон Стэйтем, Джуд Лоу, Роуз Бірн, Міранда Харт, Боббі Каннавале, інші
Режисер: Підлогу Фіг
Сюжет: Сьюзан Купер все своє життя мріяла стати секретним агентом і навіть влаштувалася працювати в ЦРУ. Однак, далі працівника найнижчої сходинки їй так і не вдалося просунутися. Розуміючи, що здійснити свою мрію практично неможливо, вона все-таки продовжує сподіватися на краще і з нетерпінням чекає свого шансу. І незабаром доля дарує їй таку можливість. Кращий агент провалює секретне завдання, в ході якого він повинен був з’ясувати місцезнаходження ядерної бомби, але, абсолютно випадково застрелив єдиної людини, що володіє цією інформацією.
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.1 IMDb | 7.1 Кинопоиск

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Comments are closed.