Яку комедію подивитися? ТОП 15 цікавих комедій!

11. Три ідіота

Виробництво: Індія / 2009 / 2ч. 50м. / 12+
Жанр: Комедія, драма
У ролях: Аамір Кхан, Мадхаван, Шарман Джоші, Каріна Капур, Боман Ірані, Омі Вайдя, Мона Сінгх та інші
Режисер: Раджкумар Хірані
Сюжет: Двоє друзів відправляються на пошуки зниклого приятеля. У цій подорожі їм належить постійно вплутуватися у вже давно забуті суперечки, засмутити чуже весілля і побувати на похороні. Їх дорога проходить через небезпечні місця. І тут починається ще одна не зовсім звичайна подорож друзів дорогами їх пам’яті.
Нагороди: Filmfare Awards (аналог Оскара в Індії): найкращий фільм, режисер, чоловіча роль другого плану, сюжет, сценарій, діалоги.
Screen Awards: найкращий фільм, режисура, популярна актриса, виконання негативної ролі, виконання комічній ролі, сценарій, діалоги, монтаж, хореографія.
Stardust Awards: кращий фільм, зірка року (жінка).
IIFA Awards: найкращий фільм, режисер, виконання провідної жіночої ролі, чоловічої ролі другого плану, негативній ролі, кращий сюжет, вірші для пісні, закадровий чоловічий вокал, сценарій, діалоги, операторська робота, монтаж.
Національна кінопремія Індії: кращий розважальний фільм, робота звукорежисера, слова для пісні.
Star Guild Awards: найкращий фільм, режисура.
Оцінки: 7.1 IMDb | 7.1 Кинопоиск

12. День радіо

Виробництво: Росія / 2008 / 1ч. 38м. / 16+
Жанр: Комедія
У ролях: Леонід Барац, Олександр Демидов, Каміль Ларін, Ростислав Хаїт, Нонна Гришаєва, Ніна Русланова, Михайло Козирєв, Дмитро Марьянов та інші
Режисер: Дмитро Дьяченко
Сюжет: Один день з життя модної московської радіостанції. Не самий кращий день – рушаться всі плани, все валиться з рук… І саме в той момент, коли на станції в прямому ефірі ось-ось повинен початися «живий» марафон, а популярні російські рок-групи прийдуть в ефір, щоб підтримати… втім, це вже неважливо, тому що тема марафону перехоплена конкурентами і активно обговорюється в ефірі «ворожої» радіостанції. Але марафон відміняти не можна!
Нагороди: Немає
Оцінки: 7.4 IMDb | 8.0 Кинопоиск

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Comments are closed.