Кращі серіали 2018 – ТОП 20

9. Вбиваючи Єву

Виробництво: Великобританія / 2018 / серія 43м. / 14+
Жанр: Драма, трилер
У ролях: Сандра О, Джоді Комер, Фіона Шоу, Кім Бодния, Шон Делані, Кірбі Хауелл-Баптисте, Оуен МакДоннел та інші
Режисер: Джон Іст, Деймон Томас, Гаррі Брэдбир
Сюжет: Сюжет одного з найкращих серіалів 2018 зав’язується навколо співробітниці секретної служби Єви Поластри. Агент MI5 вельми розумна і талановита, але її робота не дозволяє дівчині розкритися, оскільки вона проводить цілі дні за паперами. Все змінюється, коли в місті відбувається серія загадкових вбивств. Ось тут Єві пощастило потрапити на оперативну роботу до Каролін Мартенс.

Проводячи власне розслідування, дівчина виходить на слід найманої вбивці Вилланель. Жінка хитра, підступна і жорстока, вона явно отримує задоволення, вбиваючи своїх жертв, а найбажанішою жертвою є Єва. Але наша героїня здатна на багато чого, щоб не потрапити в руки божевільної маніячки.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди Немає
Оцінки: 8.5 IMDb | 7.5 Кинопоиск

10. Алиенист

Виробництво: США / 2018 / серія 60м. / 16+
Жанр: Детектив, драма
У ролях: Даніель Брюль, Люк Еванс, Брайан Джераті, Роберт Уиздом, Дуглас Сміт, Меттью Шир та інші
Режисер: Якоб Вербрюгген, Пако Кабесас, Джеймс Хоуз
Сюжет: У списку «кращі серіали 2018» гідно займає місце «Алиенист», заснований на реальних подіях, що відбулися в Нью-Йорку в кінці 19 століття. Місто занурений в страх: хтось витончено вбиває дітей. Вбивця, наче виконує якийсь кривавий ритуал, ведений тільки йому одному. Поліція опускає руки, не в змозі самостійно знайти вбивцю і зупинити низку дитячих смертей.

Розслідувати справу беруться комісар поліції і майбутній президент Америки Теодор Рузвельт, Ласло Крайцер – психіатр-алиенист і Джон Скайлер Мур – репортер «Таймс», провідний кримінальну хроніку. Разом їм доведеться намалювати психологічний портрет маніяка, щоб зрозуміти, з якою метою здійснюються злодіяння, і чим керується вбивця при виборі жертв.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди Немає
Оцінки: 7.8 IMDb | 7.2 Кинопоиск

Дивіться також:  Кращі історичні серіали – 40 самих класних

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Comments are closed.