Кращі серіали 2018 – ТОП 20

16. Поза грою

Виробництво: Росія / 2018 / серія 24м. / 16+
Жанр: Спорт, драма комедія
У ролях: Ростислав Бершауэр, Микита Павленко, Ганна Тараторкина, Микола Калинычев, Василина Юсковец, Анастасія Куімова та інші
Режисер: Віктор Шаміров, Дарина Балинова
Сюжет: Філ побудував успішну футбольну кар’єру, але після отриманої травми, він змушений піти зі спорту. Втративши сенс життя, чоловік пристрастився до спиртного, а спорт для нього тепер зводиться до перегляду футбольних матчів на стадіоні. Під час однієї з ігор Філ знайомиться з футбольним фанатом Сашею, узнавшим в ньому колись знаменитого гравця.

Так між двома людьми зав’язалася справжня міцна дружба. Намагаючись пробудити в Філе волю до життя, Саша знайомить його з Денисом, що подає великі надії у футболі. І тут Філа приваблює мати хлопця, Ольга. Заради уваги жінки колишній футболіст погоджується стати тренером Дениса.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди Немає
Оцінки: 7.6 Кинопоиск

17. Вільна грамота

Виробництво: Росія / 2018 / серія 45м. / 16+
Жанр: Історія, мелодрама
У ролях: Тетяна Бабенкова, Артем Крилов, Владислав Абашин, Іван Добронравов, Ксенія Разіна, Артем Ткаченко, Владислав Вєтров та інші
Режисер: Дмитро Черкасов
Сюжет: Поліна Лебедєва має кріпосне походження, але в ранньому дитинстві Олексій Петрович Головін взяв її на виховання. Дівчина виросла справжньою жінкою, найзавиднішою нареченою в повіті.

Як грім серед ясного неба, на балу в честь Поліни від серцевого нападу помирає Олексій Петрович, не встигнувши оформити вільну грамоту на улюбленицю. Всі спадок разом з кріпаками, серед яких і Поліна, відходить недолугого племінника покійного. Сергій Головін все продає злому ворогу дядька – графу Кречетскому. Як тепер складеться життя мимовільної дівчата?

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди Немає
Оцінки: 7.2 Кинопоиск

18. Поліцейський з Рубльовки 3

Виробництво: Росія / 2018 / серія 52 м. / 16+
Жанр: Комедія, пригоди, детектив
У ролях: Олександр Петров, Сергій Бурунов, Софія Каштанова, Роман Попов, Тетяна Бабенкова, Олександра Бортич, Ростислав Гулбіс та інші
Режисер: Ілля Куликов
Сюжет: Серед кращих російських серіалів 2018 року виділяється продовження історії про веселому й неабияку поліцейському Григорія Ізмайлові. Гриша повертається в рубльовське відділення «Барвиха-Північне» в ролі начальника. Колеги несказанно раді такому повороту подій. Але колишній шеф Володя Яковлєв не поділяє емоцій: тепер він усього лише начальник оперів, і його долає бажання посунути Гришу з крісла начальника.

Паралельно Мухич і Гудкова вступають в боротьбу за місце начальника слідчого відділу, а відділ оперів поповнюється новою принципової співробітницею Алісою Rybkina, яка поклала око на молодого і веселого начальника.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди Немає
Оцінки: 7.5 Кинопоиск
Дивіться також:  Кращі серіали – ТОП 50 зарубіжних серіалів

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Comments are closed.