Фільми про спорт – 15 кращих спортивних кінострічок

Ми підготували ТОП 15 спортивних кінострічок за нашою версією, які розкажуть про «внутрішню кухню» спортсменів. Фільми про спорт часто ставлять на основі реальних подій і у кожного з них є свої прототипи, що робить їх гідними захоплення. Всі ми звикли бачити по телевізору новини, де повідомляють як про провали, так і перемоги, але рідко хто задумується, що стоїть за всіма цими перемогами.

На що йдуть люди, щоб хоча б раз у житті виступити на Олімпійських іграх? Про це і не тільки ви дізнаєтеся з нашого ТОПа. Якщо вам сподобається добірка, то не полінуйтеся поділитися нею з іншими. Приємного перегляду!

1. Чемпіони: швидше, вище, сильніше

Виробництво: Росія / 2016 / 1ч. 40м. / 6+
Жанр: Спорт, драма
У ролях: Сергій Бондарчук, Євген Пронін, Христина Асмус, Єгор Корінців, Олександр Робак, Дар’я Екамасова та інші
Режисер: Артем Аксененко
Сюжет: Російські фільми про спорт — велика рідкість. «Чемпіони» — яскравий приклад хорошого кіно російського виробництва, який дивишся на одному диханні. Назва говорить сама за себе. Кіно про чемпіонів з великої Літери. У світі їх називали «Асфальтоукладач» (Олександр Карелін), «Королева брусів» (Світлана Хоркіна) і «Російська торпеда» (Олександр Попов).
Три історії, засновані на реальних подіях, розкриють таємниці, які залишилися за кадром. Вони пройшли важкий і непростий шлях заради Олімпійського чемпіонства.
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.4 IMDb | 7.0 Кинопоиск

2. Нокдаун

Виробництво: США / 2005 / 2ч. 18м. / 12+
Жанр: Спорт, драма, біографія
У ролях: Рассел Кроу, Рене Зеллвегер, Пол Джаматті, Крейг Бирко, Педді Консідайн, Брюс Макгілл та інші
Режисер: Рон Ховард
Сюжет: «У всій історії боксу не зустрінеш розповіді про людську долю, яка зрівняється з розповіддю про долю Джеймс Дж. Бреддока…» Так описав цю дивовижну історію відомий журналіст і письменник свого часу Деймон Раньон. Один з топових фільмів про спорт і нелегку долю спортсменів розповість про боксера-важковаговику у часи Великої депресії.
Джеймс був успішним боксером. У нього були гроші і щаслива сім’я, але все змінилося, коли в країні вибухнула економічна криза. Він хапається за будь-яку роботу, аби прогодувати дружину і дітей, але грошей катастрофічно не вистачає. Одного разу, він отримує можливість виступити на рингу замість іншого боксера і виходить на бій відразу з претендентом на чемпіонський титул…
Нагороди: Премія Гільдії акторів: краща чоловіча роль другого плану.
Оцінки: 8.0 IMDb | 8.2 Кинопоиск
Дивіться також:  Фільми з Джимом Керрі – ТОП 15 і біографія

Сторінки: 1 2 3 4 5

Comments are closed.