Кращі жахи 2017 – ТОП 25 фільмів жахів

Любите лоскотати нерви і дивитися страшилки в самоті без світла? У нашій добірці кращі жахи 2017 – ТОП 25 фільмів жахів ви легко підберете хоррор для улюбленого проведення часу. Широкий вибір кошмарів: від паранормальних до цілком реальних і приземлених можуть змусити тремтіти від страху і напружено вслухатися в тишу.

1. Історії примар

Виробництво: Великобританія / 2017 / 1ч. 38м. / 16+
Жанр: Жахи, трилер, драма
У ролях: Енді Найман, Мартін Фріман, Підлогу Уайтхаус, Алекс Лоутер, Підлогу Уатхаус, Алекс Лоутер, Пол Уоррен та інші
Режисер: Джеремі Дайсон, Енді Найман
Сюжет: Відкриває наш ТОП один з кращих фільмів жахів 2017 року, інтелектуальний хоррор «Історія привидів». Мова піде про Філіпа Гудмане – людині, яка не вірить у надприродне, більше того, він професор психології. Гудман займається поясненням нез’ясовного і може з легкістю викрити будь-якого псевдомага.

Але в один прекрасний день він отримує лист з проханням дізнатися, що сталося з трьома людьми, які зіткнулися з нез’ясовним. Тут то і починається справжній хоррор, який накриває глядача з кожною наступною хвилиною. Інтригуючий трилер, який варто подивитися всім любителям полоскотати нерви.

Фільм входить в ТОП 40 кращих жахів за останні 20 років.

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: 300 000 $
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.8 IMDb | 7.0 Кинопоиск

2. Ритуал

Виробництво: Великобританія / 2017 / 1ч. 34м. / 18+
Жанр: Жахи
У ролях: Рейф Сполл, Аршер Алі, Роберт Джеймс-Кольєр, Сем Тротон, Підлогу Рейд, Меттью Нихэм та інші
Режисер: Девід Брукнер
Сюжет: Колишні однокурсники вирушають у похід. Шлях четвірка туристів прокладає крізь незаймані ліси, де малоймовірно зустріти випадкового перехожого. У цій північній тиші хлопці планували пом’янути померлого товариша і насолодитися відпочинком на природі.

Раптова травма одного з хлопців змушує їх звернути з стежки в ліс, де вони натикаються на покинутий будинок. І єдиним їхнім бажанням стає забратися від нього якомога далі і швидше: крім розкиданих навколо трупів тварин, там, за дверима, причаїлося жахливе і нелюдське чудовисько…

Бюджет: Немає даних
Збори у світі: Немає даних
Нагороди: Немає
Оцінки: 6.3 IMDb | 6.2 Кинопоиск

Дивіться також:  Найкращі комедії 2017 – ТОП 25

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Comments are closed.